Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..

Hakkımızda

BURSA AK İLAÇLAMA...
  Bizi Tercih Edenler Mutlu Ya Siz  ?              

Misyonumuz; insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yasam sürdürebilmeleri için kaliteli, güçlü, güvenilir, etkin ve en uygun maliyetli temizlik ve ilaçlama hizmetlerini sunmaktır.

Vizyonumuz; ilaçlama teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunlara hızlı uyum sağlayan, hizmette değişimi yönlendiren, "güven, kalite, kesin çözüm" kavramlarını esas alıp sektörde lider temizlik ve ilaçlama firması olmaktır.


           2003 yılından bu yana kesintisiz olarak uzman kadrosu ve yıllanmış tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vererek bu sektöre adımızı altın harflerle yazdık. İnsanların yaşam ve çalışma alanlarında, sağlık ve huzur içerisinde yaşamaları adına böcek ilaçlama sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan Bursa Ak İlaçlama firması olarak Bursa ve tüm ilçelerinde çevre sağlığına zarar vermeyen WHO (Dünya Sağlık Örgütü) onaylı ilaçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Uluslararası Kalite belgesine sahip olan Bursa Ak İlaçlama müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktadır.

Tüm yürüyen,uçan haşere ve kemirgenler ile mücadele ederek, hem oluşabilecek hastalıkların hem de yayılan bakteri ve mikropların neden olabileceği sağlık sorunlarını önlemek amacıyla yıllardır çalışmaktayız.

        

    Daimi müşteri memnuniyeti felsefesi ile, işletmeniz yada daireniz kapsamında yer alan bölgelerde probleme neden olabilecek faktörleri ve sanitasyon koşullarını periyodik olarak inceleyip, servis raporlarıyla bildirerek, profesyonel başarılı bir hizmet sunuyoruz.Bursa Ak İlaçlama olarak yeterli teknik ve bilgi donanımıyla ev ve işyerlerinizde görülen böcek, haşere ve kemirgen sorunlarında sizleri doğru bilgilendirerek en etkin bir şekilde müdahale etmekten gurur duyuyoruz.Bursa genelinde bulunan ilaçlama servisleri ile tüm ilçelere servis  sağlamaktadır. Ev, daire, bina, apartman, han, okul, hastane, araba, bahçe, cami, yurt,  dersane, otel, bakkal, cafe, restaurant, market ve gemi gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. İl  genelinde bulunan mahalle ve köyler için özel olarak kurulan servislerimiz ve eğitimli kadromuz  gelen talepleri profesyonel bir şekilde değerlendirerek hizmet sunar. Bursa ilaçlama servisleri ile  günün her saati müşterilerine etkili ilaçları ile profesyonel hizmet sunar.


‘‘Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir !’’


       Haşere İlaçlama, tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır ve bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal ve Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir.


İletişim için lütfen ARAYINIZ.

Zararlı Böcekler

 

 

Hakkımızda - Akilaclama.com, Bursa Ak İlaçlama olarak yeterli teknik ve bilgi donanımıyla ev ve işyerlerinizde görülen böcek, haşere ve kemirgen acil ilaçlama, böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, ilaçlama şirketi, ilaçlama firması, böcek ilaçlama şirketisorunlarında sizleri doğru bilgilendirerek en etkin bir şekilde müdahale etmekten gurur duyuyoruz., bursa, haşere, ilaçlama, firmaları, güvenli, nasıl, yapılır, güvenliği, olan, firmalar, yapan, acil, ilaçlamasıyapan