Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..

İlaçlama Nedir?

                               İLAÇLAMA NASIL YAPILIR ?
     
Hatalı yapılan ilaçlama uygulamalarının,
                             beraberinde insan sağlığı üzerinde
               kalıcı hasarlara yol açabilecek kalıntılar
                                bırakacagını lütfen unutmayınız.
                                                                                           
          
                                                                                                             
                                                                                               
        Doğamızda bulunan haşere ya da kemirgenler aracılığı ile çevreye yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve mikroplara karşı uygun ekipmanlar kullanılarak intetisit uygulamasına verilen isime ilaçlama denir.

Etrafımızda bulunan haşere ve kemirgenler insanlar tarafından risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, taşımış oldukları bu hastalıkları çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar. Tarihte tolu insan ölümlerinin en önemli sebebinin haşere ve kemirgenler olduğu unutulmamalıdır.

Teknolojide meydana gelen değişimlere bağlı olarak haşere ve kemirgenlerle karşı uygulanan mücadele yöntemleri farklılık göstermeye başlamıştır. Tüm bu gelişmeler ışığında ilaçlama çok büyük bir sektör haline gelmiştir.
     

Bireysel olarak yapılan ilaçlamalar neticesinde haşere ya da kemirgen sorunlarınızdan tamamı ile kurtulmak maalesef mümkün değildir. Haşeresiz bir hayat için bireysel olarak yapılan hatalı ilaç seçimleri maalesef  haşerelerde ilaca karşı bağışıklık yapmakta bunla beraber gerek zaman gerek ise maddi kayıplar ortaya çıkmaktadır.

Haşere ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlama yapılması üremelerini tamamen durdurmak ve steril bir yaşam olanaklarına sahip olmak açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle gıda sektörleri haşerelerin en yoğun olarak görüldüğü alanlar olup bu sektörlerin gerekli olan hijyen koşullarını sağlayabilmeleri için mutlaka periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir.

            Bursa Ak İlaçlama Firması Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile bu sektörde var olan tüm yenilikleri yakından takip etmekte, personellerine vermiş olduğu eğitim seminerleri ile ilaçlama kavramını farklı bir çizgiye taşımaktadır. Örnek alan değil, örnek alınan olmanın vermiş olduğu gururu sizlerle paylaşıyor sizleri de Bursa Ak İlaçlama ayrıcalıklarına davet ediyoruz. 7/24 garanti ilaçlamamızla sizlerleyiz.


İletişim için lütfen ARAYINIZ.

Zararlı Böcekler

 

 

İlaçlama Nedir? - Akilaclama.com, ilaçlama nedir Doğamızda bulunan haşere ya da kemirgenler aracılığı ile çevreye yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve mikroplara karşı uygun ekipmanlar kullanılarak intetisit uygulamasına verilen isime ilaçlama denir. ilaçlama nasıl olur fare ilaçlaması nasıl olur böcek ilaçlaması haşere ilaçlaması kemirgen ilaçlaması nasıl yapılır, bursa, ilaçlama, firmaları, nedir, nasıl, olur, fare, ilaçlaması, böcek, haşere, kemirgen, yapılır