Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..

HAŞERE İLAÇLAMA
BURSA AK İLAÇLAMA

                                      Haşere İlaçlama

                                     


         Haşere ilaçlama yeryüzünde milyonlarca türü olan böceklere karşı mücadele edebilmek ve bunların zararlarından korunmak için insanlara ilaçlama hizmeti sunan bir firmadır.
Sağlık Bakanlığından gerekli izinlerini ve eğitimlerini almış olup, yine bakanlığın onayladığı ilaçları kullanarak halkın sağlığına gereken özeni göstermektedir. Bunun yanı sıra işlemi yapacak olan personelin sağlığını korumak da haşere ilaçlama servisinin sorumluluğu altındadır. Böcekler yeryüzünün soğuk kısımları hariç her kara alanına dağılmış ve milyonlarca türü olan zararlılardır.
yılanlardan  farelere kadar açık ya da kapalı alanda bulunan tüm haşerelere karşı ferdi müdahalenin yeterli kalmadığı durumlarda Haşere ilaçlama servisi yapılmaktadır. Haşerelerin zararları eşyalardan gıda maddelerine, tarım ürünlerinden insanların bizzat sağlığına kadar geniş etki alanına sahiptir. Veba, tifüs, tifo, humma gibi yüzyıllardır toplu ölümlere neden olan salgın hastalıklardan uyuz vb. deri hastalıklarına kadar birçok hastalığın yayılmasını sağlayanlar haşere türleridir. Haşereler ile mücadele kullanılan yönteme göre üçe ayrılmaktadır.
Bunlar jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleridir. Jel uygulama ilaçlanacak ortamın terk edilmesini ve sonrasında temizlik yapılmasını gerektirmediğinden daha pratik bir yöntemdir ancak haşereler jel ilacı yiyerek belirli süre sonunda öleceklerinden etkisinin görülmesi biraz daha uzun zaman alabilmektedir.
Püskürtme yöntemi ile yapılan kokulu ya da kokusuz ilaçların kullanıldığı uygulamalar ise daha kısa sürede etki etmektedir. Kokusuz ilaçlar da solunum yolu ile insanlara zarar vermediğinden ortamın terk edilmesini gerektiren yalnız kokulu ilaçların kullanıldığı yöntemdir. Ancak her ikisinde de açıkta yiyecek bırakılmaması ve bırakılan yiyecek olursa da asla tüketilmemesi gerektiğine dair ilaçlama yaptıran kişilere bilgi verilmelidir. Haşere ilaçlama firmaları işleminde istenilen sonucun alınması böceğin tanınması ve doğru ilaç ile yöntemin uygulanmasına bağlıdır. Firmamız uzman personeli ve mühendisleri sayesinde, haşerelere karşı mücadelede size kesin çözümler sunmaktadır.
İletişim için ARAYINIZ.
Zararlı Böcekler

 

 

HAŞERE İLAÇLAMA - Akilaclama.com, Bursa haşere ilaçlama haşere ilaçlama, haşereler, haşereler ile mücadele, uzman haşere, haşere karşı mücadele, uzman ilaçlama, ilaçlama bursa, bursa, haşere, ilaçlama, haşereler, ile, mücadele, uzman, karşı