Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..

Sığınak İlaçlama
BURSA AK  İLAÇLAMA

                                                      Sığınak İlaçlama
                                        

     Böcekler ve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli bir sorun oluşturmaktadır. Özelliklede hamam böcekleri,fareler vb gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.

Evlerin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir. Böcekler genellikle loş,nemli ve karanlık ortamları tercih ederler.Apartman ve sitelerin sığınakları,kalorifer daireleri, çatıları,bodrumları,merdiven boşlukları,havalandırmaları vb gibi yerleri böceklerin ve kemirgenlerin en çok görülebileceği yerlerdir. Apartman ve sitelerde sayılan bu gibi yerlerde bulunabilen böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız mekanlara girmeleri oldukça yüksek bir olasılıktır.

Örneğin; Fareler,akrepler,pireler, sivri sinekler,karıncalar,tahta kurusu, örümcekler, kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar. (Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri,bodrum çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülüler. )
Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar. Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır. Bir çok hastalığın taşıyıcısı olan bu vektörler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.
Bursa Ak İlaçlama olarak Bursa ve tüm ilçelerinde garantili bi şekilde 7/24 sığınak,kalorifer dairesi ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İletişim için lütfen ARAYINIZ.

Zararlı Böcekler

 

 

Sığınak İlaçlama - Akilaclama.com, Böcekler ve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli bir sorun oluşturmaktadır. Özelliklede hamam böcekleri,tahta kuruları,pire,bit, örümcek,sıçanlar,fareler vb gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar. Evlerin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir. Böcekler genellikle loş,nemli ve karanlık ortamları tercih ederler.Apartman ve sitelerin sığınakları,kalorifer daireleri, çatıları,bodrumları,merdiven boşlukları,havalandırmaları vb gibi yerleri böceklerin ve kemirgenlerin en çok görülebileceği yerlerdir. Apartman ve sitelerde sayılan bu gibi yerlerde bulunabilen böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız mekanlara girmeleri oldukça yüksek bir olasılıktır., camii, ilaçlama, |, şirket, dershane, yurt, fabrika, site, şantiye, işyeri, ofis, ev, okul, yuva, bahçe, gemi, dükkan, gibi, bütün, açık, ve, kapalı, alanları, ilaçlamaktadır, nilüfer, tel, , 0, 224, 413, 26, 64, temİz, ortamlarda, 7/24, osmangazi, 0, 254, 66, 88, bursa, ak, İlaÇlama