Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..

Villa İlaçlama
BURSA AK İLAÇLAMA

                                                    Villa İlaçlama
    


         Villalar genellikle bahçe içerisinde bulunduklarından, haşerelere daha kolay yaşam alanlarına girebilmektedir. Özellikle pire, fare ve hamam böceği sorunları ile sık karşılaşılmaktadır. Bu tür durumlarda kısa süre içerisinde önlem alınması gerekir.

Firmamız villa ilaçlaması konusunda yüksek tecrübeye sahiptir. İç mekanda ve dış alanda kalıcılığı maksimum olan ürünler kullanılmaktadır. Ürünlerimizin tamamı gerekli kuruluşlardan onaylı, profesyonel kullanıma uygun ürünlerdir.

Haşerelerden korunmak için bu yöntemleri uygulayabilirsiniz; Evcil hayvanların belirtilen süreler içerisinde ilaçlanması gerekir. Fakat haşere sorunu olduğunda süreler yarı yarıya indirilmelidir. Çünkü özellikle pirelerin başlıca sebebi evcil hayvanlardır. Fareler için kısa süreli çözüm olan fiziki tedbirlerin alınmasıdır. Fiziki tedbirlerde farelerin girebileceği tüm alanlar kapatılmalı ve hassas bölgeler ( farelerin kemirebileceği ) alanlar sağlamlaştırılmalıdır.Bursa Ak ilaçlama 7/24 garantili ilaçlamayla sizlerle.

İletişim için lütfen ARAYINIZ.
Zararlı Böcekler

 

 

Villa İlaçlama - Akilaclama.com, Villalar genellikle bahçe içerisinde bulunduklarından, haşerelere daha kolay yaşam alanlarına girebilmektedir. bursa kene ilaçlama bursa fare ilaçlaması yapan firmalar bursa villa ilaçlama, yurt ilaçlama,bursa villalara ilaçlama yapan firmalar bursa bademli villalarını ilaçlayan firmalar Özellikle pire, fare ve hamam böceği sorunları ile sık karşılaşılmaktadır. Bu tür durumlarda kısa süre içerisinde önlem alınması gerekir., bursa, kene, ilaçlama, fare, ilaçlaması, yapan, firmalar, villa, yurt, villalara, bademli, villalarını, ilaçlayan