Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..





Fabrika ilaçlama
BURSA AK İLAÇLAMA

                                                 Fabrika İlaçlama
         

      Fabrikalar ana üretim sahaları olmaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebi ile hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır. Fabrika ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde risk derecesi yüksek bir sorumluluğu üstlenmiş olacaksınız. Gerek kendiniz gerek ise çalışanlarınızın güvenliği için profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır. Unutmayınız ki hatalı yapılan ilaçlamalar ve ilaç seçimleri çalışanlarınız ve sizin sağlığınızı ciddi ölçüde tehdit etmekle beraber, maddi kayıplara da yol açmaktadır.Fabrikalarda görülmesi yüksek olan fare, hamamböceği, tahta kurusu gibi haşerelerdir.

Gerek çalışanlarınızın işlerini sağlıklı bir ortamda yürütebilmeleri gerek ise ürünlerinizi kullanacak olan hitap ettiğiniz tüketicilerin sağlıkları için düzenli olarak fabrika ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından izleyen firmamız, kendini sürekli olarak geliştirmektedir.Bursa Ak İlaçlama olarak Bursa ve tüm ilçelerinde fabrika ilaçlama hizmetini garantili bi şekilde sunmaktayız.
Tüm haşere ve kemirgen sorunlarınız ve fabrika ilaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Bursa Ak İlaçlama danışma hattımızı arayabilirsiniz.

İletişim için lütfen ARAYINIZ.

Zararlı Böcekler

 

 

Fabrika ilaçlama - Akilaclama.com, fabrika ilaçlama site ilaçlama dükkan ilaçlama işyeri ilaçlama şantiye ilaçlama bahçe ilaçlama | gemi ilaçlama, nilüfer, telefon, 0, 224, 413, 26, 64, osmangazi, tel, 254, 66, 88, , bursa, ak, İlaÇlama, gsm, 533, 716, 86, 23, camii, ilaçlama, |, şirket, dershane, kene