Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..

Okul ve dershane ilaçlama
BURSA AK İLAÇLAMA


                                         Okul ve dershane ilaçlama
               Eğitim kurumları yani okullarımız,dershanelerimiz haşere ve kemirgenlerin en fazla uğrak alanları arasında yer almaktadır. Okul ve dershane ilaçlama mutlak suretle  işinin sorumluluğunun bilincinde olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız günlerinin çok büyük kısmını bu alanlarda geçirmektedir. Sadece eğitim dönemi değil günümüzün eğitim koşulları düşünüldüğünde tatil günlerin de dahi kurslar, eğitim faaliyetleri gibi aktiviteler neticesinde buralarda geçirilen zaman oldukça fazlalaşabilmektedir.

Okul ilaçlama konusunu çok daha önemli olan konu ise salgın tipi hastalıkların genel olarak ilk başlangıçları eğitim kurumlarında görülmektedir. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında okul ve dershane tarzı eğitim kurumlarımızın haşere ve bunların yol açtığı virüs ve hastalıklara karşı periyodik olarak dezenfekte ve ilaçlama uygulamaları yapılması çocuklarımızın sağlığı açısından hayati önem taşımaktadır.Örneğin örümcek, örümcek ısırması çok tehlikelidir. Bu nedenle okullarda ve tüm eğitim kurumlarında  bol sayıda örümcek görülmesi durumunda kesinlikle el ile müdahale edilmeden acilen bir ilaçlama şirketi ile temasa geçilip, örümcek ilaçlama talebinde bulunmalıdır.

Bursa Ak İlaçlama olarak Bursa ve tüm ilçelerindeki okullara,dershanelere garantili bi şekildi hizmet vermekteyiz.

İletişim için lütfen ARAYINIZ.


Zararlı Böcekler

 

 

Okul ve dershane ilaçlama - Akilaclama.com, okul ve dershane ilaçlama camii ilaçlama şirket ilaçlama dershane ilaçlama yurt ilaçlama fabrika ilaçlama | site ilaçlama | şantiye ilaçlama | işyeri ilaçlama | ofis ilaçlama | ev ilaçlama | okul ilaçlama yuva ilaçlama bahçe ilaçlama gemi ilaçlama dükkan ilaçlama gibi bütün açık ve kapalı alanları ilaçlamaktadır., osmangazi, tel, 0, 224, 254, 66, 88, bursa, kene, ilaçlama, camii, |, şirket, dershane, yurt, fabrika, site, gemi