Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..

Gemi İlaçlama
BURSA AK İLAÇLAMA

 
                                     Gemi  İlaçlama
                   


             Gemi ilaçlama, gemilerde periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir, dikkat edilmediği takdirde çok büyük maddi sıkıntılara yol açabilmektedir. Motor dairelerinin sıcak atmosferi ve gıda ambarlarının tehlikeli birleşimi sayesinde başta hamam böceği olmak üzere binlerce böcek türü gemileri istila altına alabilmektedir.Yolcu taşıyan tur gemisi, yelkenli, kuru yük gemisi, balıkçı teknesi, transatlantik ve daha birçok deniz taşıtında hamam böcekleri görülebilmektedir. Ahşap tekne gövdelerinde tahta kurusu barınma ihtimali çok yüksektir ve dikkat edilmediği takdirde gemilerde yapısal bütünlüğü bozan hasarlar meydana getirebilmektedir. Geminin iç gövdesine yumurtalarını bırakan tahta kuruları besin bulduklarında çok hızlı üreyebilmektedirler. Uzman personelimiz tahta kurusu ile mücadelede profesyonel cihazlar ve ilaçlar kullanarak tüm tahta gözeneklerine ilacın hava yoluyla nüfus etmesini sağlamakla yükümlüdürler.

          Yolcularınınızın sağlığını en iyi şekilde korumak ve mürettebatın güven içinde olabilmesini sağlamak için periyodik olarak ilaçlama hizmeti almanızda çok büyük fayda vardır. Özellikle düğün, nişan, yemekli gece, şirket toplantısı düzenleyen gemilerde haşere sorunu sandığınızdan daha büyük olaylara sebebiyet verebilmektedir.

         Bursa Ak  İlaçlama olarak gemilerde yemleme ve ilaçlamayı aynı anda kullanıyoruz, limandan çıktıktan sonra da sizi koruyan bir ilaçlama firması olduğunu düşünün. Sağlık bakanlığı onaylı ve insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile sizlerin haşere sorunlarına en kısa sürede çözüm getirmek bizlerin görevi. 7/24 sizlerleyiz.

İletişim için lütfen ARAYINIZ.

Zararlı Böcekler

 

 

Gemi İlaçlama - Akilaclama.com, fabrika ilaçlama, site ilaçlama, şantiye ilaçlama, işyeri ilaçlama, bahçe ilaçlama, gemi ilaçlama, camii ilaçlama, şirket ilaçlama, dükkan ilaçlama, ofis ilaçlama, ev ilaçlama, okul ilaçlama, yuva ilaçlama, gibi bütün açık ve kapalı alanları ilaçlamaktadır., bursa, ilaçlama, firmaları, camii, gemi, ilaçlayan, firmalar, karafatma, kertenkele, ilaçlaması, yapan, sinek