Nilüfer  Tel.  
0 224 413 26 64
  BURSA ve TÜM İLÇELERİNE
Osmangazi Tel.
0 224 254 66 88                  HİZMET VERMEKTEYİZ    
Gsm 0 533 716 86 23
  7/24   BURSA AK İLAÇLAMA..

Ev İlaçlama
BURSA AK İLAÇLAMA

                                                 Ev İlaçlama
               

          Bursa Ak İlaçlama olarak Bursa Genelinde tüm evlerde ilaçlama hizmetini %100 garantili olarak vermekteyiz. Ev ilaçlama özenle yapılması gereken bir iş olup, insan sağlığına zararlı haşereleri doğru ilaçlarla yok etmek önemlidir.Ev ilaçlamasında bir ziraat mühendisi ve deneyimli haşere ilaçlama uzmanı ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Evlerde küçük çocuklara zarar verebilen, derilerinde kızarıklık oluşturan fakat ortalarda gözükmeyen haşerelerin tespiti ve ilaçlaması uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Yatılan ortamda bulunan haşereler kızarıklık, kaşıntı ve ısırılan bölgede ağrı gibi fiziksel belirtilen gösterebilmektedir. Hastalık taşıyan bir böceğin ısırması sonucu çok sayıda insan büyük rahatsızlıklar yaşamaktadır.Evlerdeki tahta kurdu, akrep, fare, gibi tüm haşereler için garantili bi şekilde ilaçlama yapılmaktadır.

Bursa Ak İlaçlama olarak en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir, bu nedenle ilaçlama hizmetinde memnun kalmadığınız bir durumda ortamdaki haşereleri kontrol ederek gerekli ise ikinci ilaçlama hizmetini ücretsiz vermekteyiz.
        Biz firma olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. 7/ 24 bize ulaşabilirsiniz.

İletişim için lütfen ARAYINIZ.

Zararlı Böcekler

 

 

Ev İlaçlama - Akilaclama.com, Bursada ev ilaçlama evde haşere ilaçlama kemirgen ilaçlama şantiye ilaçlama işyeri ilaçlama bahçe ilaçlama şirket ilaçlama dükkan ilaçlama ofis ilaçlama gemi ilaçlama okul ilaçlama | yuva ilaçlama dershane ilaçlama yurt ilaçlama fabrika ilaçlama site ilaçlama, evde, haşere, ilaçlama, kemirgen, şantiye, işyeri, bahçe, şirket, bursada, ev, ilaçlayan, firmalar, bursa, şirketleri, olan, firmaları